V parku Na Pankráci proběhne DEN HASIČŮ s Prahou 4

Městská část Praha 4 připravila pro všechny děti i dospělé odpoledne plné her a zábavy. Ve čtvrtek 4. května 2017, na kdy připadá Mezinárodní den hasičů, proběhne od 15.00 do 19.00 hodin v parku Na Pankráci venkovní akce DEN HASIČŮ s Prahou 4. Akce se koná pod záštitou zástupce starosty Lukáše Zichy a za podpory radního pro bezpečnost Zdeňka Pokorného (oba STAN - Tučňák).

„4. květen je dnem sv. Floriána, jenž je patronem hasičů, ať už se jedná o profesionální či dobrovolné hasiče,“ uvedl Zdeněk Pokorný. „Rozhodli jsme proto k tomuto dni uspořádat pro širokou veřejnost zábavné odpoledne na počest příslušníků hasičského záchranného sboru.“

Vítán je kdokoliv, kdo si chce prohlédnout historickou a novodobou hasičskou techniku nebo si zahrát zábavné soutěže zaměřené na hašení. Na místě budou také připraveny stany s malováním na obličej a tetováním, balónkový mág, hudební vystoupení kapel HUGO a ARTMOSPHERE. Každý návštěvník se bude moci vyfotografovat v tzv. FOTOKOUTKU. Po celé odpoledne Vás bude akcí provázet moderátorka Petra Zajíčková.

„Tuto akci pořádáme prvním rokem a věřím, že se z toho stane jistá tradice,“ dodává Zdeněk Pokorný.

Akce je pořádána ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem hl. m. Prahy a Sborem dobrovolných hasičů Braník.
Den hasičů s Prahou 4
Zveřejněno: 20.04.2017 – tiskový referent David Polák,