Už potřetí proběhla charitativní akce pro děti z dětských domovů v prostorách Úřadu MČ Praha 4

Již potřetí byla pro všechny návštěvníky a zaměstnance ÚMČ Praha 4 připravena charitativní akce, která proběhla pod záštitou Mgr. Ivy Kotvové, zástupkyně starosty MČ Praha 4.

V přízemních prostorách MČ Praha 4 si všichni mohli koupit výbornou snídani, jejíž nákup pomáhá dětem z dětských domovů. Tato akce podpořila děti z dětských domovů částkou 12 053 Kč.

„Již poněkolikáté jsme realizovali tuto velmi příjemnou akci, o kterou byl velký zájem ze strany návštěvníků i zaměstnanců úřadu. Snídaně byly brzy vyprodané a my se těšíme na další, která proběhne 22. listopadu a budete mít možnost zakoupit například adventní kalendáře.“ řekla nám k tomu Mgr. Iva Kotvová (Trojkoalice/Zelení), zástupkyně starosty MČ Praha 4.

Své aktivity zde představila obecně prospěšná společnost DEJME DĚTEM ŠANCI, která poskytuje komplexní pomoc dětem a mladým lidem z dětských domovů v celé České republice, a to zejména na jejich cestě do samostatného života.
Děti bylo možné podpořit zakoupením něčeho dobrého na zub, dárkových předmětů, ale také koupí kvalitní kávy, čaje či čokolády.