Seznam zastupitelů k ustavujícímu zasedání Zastupitelstva MČ Praha 4 dne 16. 11. 2018


Seznam zastupitelů k ustavujícímu zasedání Zastupitelstva MČ Praha 4 dne 16. 11. 2018
(abeceda sestupně)
Noví zastupitele 2018-2022 dle ČSÚ a abecedy.jpg

Seznam zastupitelů k ustavujícímu zasedání Zastupitelstva MČ Praha 4 dne 16. 11. 2018
(kandidátní listina sestupně a pak jména sestupně)
Noví zastupitele 2018-2022 dle ČSÚ a stran 2.jpg

Volební období 2018 - 2022

 JménoFunkceTelefonMístnostE-mail
Ballay Verona Bc. členka zastupitelstva Verona.Ballay@praha4.cz
Bendl Jiří RNDr. Csc. člen zastupitelstva - - jiri.bendl@praha4.cz
Cingrošová Klára MUDr. členka zastupitelstva - - klara.cingrosova@praha4.cz
Derka Viktor Mgr. člen zastupitelstva Viktor.Derka@praha4.cz
Eismannová Jaromíra akad. arch. členka zastupitelstva - - jaromira.eismannova@praha4.cz
Hora Jan Ing. člen zastupitelstva Jan.Hora@praha4.cz
Horálková Hana Ing. členka zastupitelstva Hana.Horalkova@praha4.cz
Hrdinka Tomáš RNDr. Ph.D. člen zastupitelstva - - tomas.hrdinka@praha4.cz
Hroza Michal Bc. člen zastupitelstva - michal.hroza@praha4.cz
Hušbauer Jan člen zastupitelstva Jan.Husbauer@praha4.cz
Chaloupka Tomáš člen zastupitelstva Tomas.Chaloupka@praha4.cz
Jaroš Adam Mgr. člen zastupitelstva Adam.Jaros@praha4.cz
Jelínková Marie Ing. členka zastupitelstva - - marie.jelinkova@praha4.cz
Kaplan Tomáš Mgr. člen zastupitelstva Tomas.Kaplan@praha4.cz
Kotvová Iva Mgr. členka zastupitelstva 261 192 104 10.26 iva.kotvova@praha4.cz
Kovářík Zdeněk Ing. člen zastupitelstva 261 192 581 10.28 zdenek.kovarik@praha4.cz
Krajcová Aneta MUDr. členka zastupitelstva - - aneta.krajcova@praha4.cz
Králíček Robert člen zastupitelstva Robert.Kralicek@praha4.cz
Kubín Ondřej Ing. MBA člen zastupitelstva Ondrej.Kubin@praha4.cz
Kučera Petr PhDr. člen zastupitelstva - petr.kucera@praha4.cz
Kunc Daniel Ing. člen zastupitelstva - - daniel.kunc@praha4.cz
Kutílek Petr M.A., M.S. člen zastupitelstva - - petr.kutilek@praha4.cz
Lacko Radek Ing. člen zastupitelstva - - radek.lacko@praha4.cz
Michalcová Irena Bc. členka zastupitelstva Irena.Michalcova@praha4.cz
Michková Lucie Bc. členka zastupitelstva lucie.michkova@praha4.cz
Míth Jaroslav Ing. člen zastupitelstva 261 192 490 10.15 jaroslav.mith@praha4.cz
Opa Patrik MBA člen zastupitelstva Patrik.Opa@praha4.cz
Paris Marek M.A. člen zastupitelstva Marek.Paris@praha4.cz
Pukl Olgerd Ing. člen zastupitelstva Olgerd.Pukl@praha4.cz
Rejchrtová Alžběta Mgr. členka zastupitelstva 261 192 553 10.23 alzbeta.rejchrtova@praha4.cz
Rejchrtová Petra Mgr. členka zastupitelstva - - petra.rejchrtova@praha4.cz
Růžička Ondřej Ing. člen zastupitelstva 261 192 595 10.14 ondrej.ruzicka@praha4.cz
Slanina Jan Mgr. člen zastupitelstva Jan.Slanina@praha4.cz
Svatá Jana členka zastupitelstva Jana.Svata@praha4.cz
Svoboda Josef Ing. Ph.D. člen zastupitelstva - - josef.svoboda@praha4.cz
Sýkorová Vladimíra Bc. členka zastupitelstva Vladimira.Sykorova@praha4.cz
Šandor Matej JUDr. Ph.D. člen zastupitelstva Matej.Sandor@praha4.cz
Štěpánek Petr Mgr. CSc. člen zastupitelstva 261 192 335 10.20 starosta@praha4.cz
Vácha Filip člen zastupitelstva - - filip.vacha@praha4.cz
Vansa Tibor Mgr. člen zastupitelstva Tibor.Vansa@praha4.cz
Vlach Josef člen zastupitelstva Josef.Vlach@praha4.cz
Ziegler Zdeněk člen zastupitelstva Zdenek.Ziegler@praha4.cz
Zicha Lukáš Mgr. člen zastupitelstva 261 192 235 10.25 lukas.zicha@praha4.cz
Zykánová Jitka Ing. členka zastupitelstva - - jitka.zykanova@praha4.cz
Fikar Pavel RNDr. člen zastupitelstva Pavel.Fikar1@praha4.cz

1

Vloženo: 09.11.2018 – Vít Drbal   |   Zveřejněno: 09.11.2018 – Vít Drbal   |   Aktualizováno: 15.11.2018 – Vít Drbal
Vytisknout