Radní pro školství a vzdělávání předal ocenění výjimečným žákům základních škol

Dne 9. června 2016 proběhlo ve společenském sále Nuselské radnice slavnostní vyhlášení osmého ročníku projektu městské části Praha 4 pod názvem „Dělám víc, než musím“. V letošním roce slavnostním večerem provázel Vlasta Korec a ocenění předal radní pro školství a mládež Jaroslav Míth (ODS).

Dvacet výjimečných žáků základních škol zřizovaných městskou částí Praha 4 a jejich dvacet neobyčejných příběhů, to byli hlavní hrdinové slavnostního večera „Dělám víc, než musím“. Za přítomnosti zástupců škol, rodičů a příbuzných byli oceněni nominovaní žáci, kteří jsou úspěšní a výjimeční v tom, že „dělají víc, než musí“.

Žáci během krátkého představovacího medailonku a rozhovoru na sebe prozradili to podstatné, aby všem bylo jasné, že si chvilku slávy a velké poděkování zaslouží. Jedni vytrvale pracují na rozvoji svého talentu, druzí pomáhají lidem a jsou i tací, kteří se statečně dokázali poprat s nepříznivým osudem a ještě k tomu pomáhat svému okolí.

„Všem oceněným dětem přeji, aby co nejdéle zůstaly takovými, jací jsou. Rodičům, aby se co možná nejdéle nebo nejlépe napořád dařilo chránit to hezké, co v nich je. Bude to dobré nejen pro vás, pro děti, ale je to inspirací pro nás všechny kolem“, dodává Jaroslav Míth.

ČASOPIS - Dělám víc, než musím za rok 2016

FOTOGRAFIE ZE SLAVNOSTNÍHO PŘEDÁNÍ OCENĚNÍ:

Zveřejněno: 14.06.2016 – tiskový referent David Polák
Vytisknout