Proběhla premiérová Tančírna na Praze 4

První letní večer proběhla premiérová Tančírna ve spolupráci Úřadu Městské části Praha 4 a pod záštitou místostarosty Mgr. Lukáše Zichy (STAN-Tučňák), Taneční školy Maestro a restaurace Nola.

Tančírnu uvedla ředitelka Taneční školy Maestro, trojnásobná mistryně světa v latinsko-amerických tancích Eva Bartuňková se svým manželem Petrem.

Místostarosta MČ Praha 4 Mgr. Lukáš Zicha pozdravil početné taneční publikum a sám zahájil Tančírnu tanci waltz a chacha. Večer byl nabitý skvělou atmosférou, své taneční umění předvedli také talentovaní malí i dospělí reprezentanti TŠ Maestro. Ač bylo poměrně chladné počasí, na otevřeném prostranství zahrádky přes restaurací Nola parket ani na chvilku neosiřel. Tančily se všechny styly - standardní a latinsko-americké tance, polka, blues, mazurka, ale například i salsa nebo bachata.

Nenechte si ujít další díl Tančírny na Praze 4, a to ve čtvrtek 19.7. Těšíme se na vás opět v restauraci Nola, Na Strži 40!

Zveřejněno: 27.06.2018 – tiskový referent Roman Rogner