Přijďte si zacvičit pod širým nebem! TIME outDOOR 2017!

Time out Door je cvičení v přírodě a bude probíhat celkem 15x v parku Na Pankráci, a to od 17. května 2017 do 13. září 2017, vždy ve středu od 9.00 hodin a od 18.00 hodin. Cvičení zajišťuje městská část už devátým rokem pro obyvatele s trvalým pobytem na území městské části Praha 4 zcela ZDARMA. Účastníkům cvičení budou poskytnuty i výukové materiály. Na cvičení se není třeba přihlašovat předem.

TIME outDOOR je cvičení pro všechny generace a je pořádáno v rámci podpory zdravého životního stylu a mezigeneračního setkávání občanů. Cvičení povede opět MgA. Vlasta Pechová, které budou asistovat její pokročilí žáci. Obě středeční cvičení probíhají v parku Na Pankráci, kam se dostanete ze stanice metra C Pankrác. Cvičit se bude naproti kavárně „Kafé na půl cesty“. Místo cvičení bude vyznačeno vlajkou.

KDY SE CVIČÍ:
  • Středa od 9.00 do 10.30 hodin - senioři a ti méně tělesně zdatní
Ranní cvičení obsahuje cviky pro zdraví, jemné protažení, energizující cvičení I t’in t’ing, prvky Chi kung a Taiji. Je určeno pro starší věkové generace či pro maminky na MD/RD, důraz je kladen na rozvoj koordinace a ozdravné principy cvičení.

• Středa od 18.00 do 19.30 hodin - mladší a střední generace
Ve večerním cvičení určeném pro mladší a střední generace se rozcvičíte a jemně protáhnete. Poté se budete věnovat dechovému cvičení I t’in t’ing a základům Taiji. Ukážete si i dynamičtější cvičení ve dvojicích a cvičitelka představí Taiji jako cvičení pro zdraví i jako bojové umění.

ROZPIS CVIČENÍ:

23. 8.
30. 8.

DALŠÍ INFO:

Cvičitelka (či její zástupce) je na místě vždy. V případě špatného počasí určí, zda se cvičení bude konat či nikoli. Cvičení je na vlastní odpovědnost. O vážných zdravotních omezeních je nutné cvičitelku informovat. Za případné ztráty osobních věcí v průběhu cvičení organizátor ani cvičitelka nenesou žádnou odpovědnost.

www.taijipodlupou.cz

Zveřejněno: 17.04.2017 – tiskový referent David Polák,