Prázdniny končí, Čtyřka se dává do pohybu

Konec lenošení, anebo naopak: proměňte, co jste přes léto natrénovali, v závodní úspěch! Městská část Praha 4 chystá v blízké době (a nejen) pro své obyvatele řadu zajímavých sportovních akcí.

„Nabídka sportovních aktivit je v naší městské části opravdu široká, věřím, že si z ní mohou vybrat děti i dospělí,“ uvedl zástupce starosty Zdeněk Kovařík (ODS). Vítány jsou samozřejmě i celé rodiny.“

Už na neděli 3. září odpoledne se ve 14 hodin na sídlišti Krč za Modrým pavilonem v ulici Murgašova chystá Zábavný orientační běh pro začátečníky. Závodníci se vydají na trať libovolně minimálně ve dvojicích, a čas se měří společně družstvům. K dispozici bude občerstvení i diskžokej a moderátor Josef Melen.

O dva dny později vypukne na hřišti Základní školy Na Líše dětský bootcamp. Intenzívní všestranný sportovní trénink převzatý od mariňáků ukáže i svoji pražskou závodní podobu. Startuje se od 17 hodin až do 20 hodin, opět v minimálně dvoučlenných družstvech.

Další sobotu 9. září proběhne od 14 do 19 hodin Na Topolce volné odpoledne s tradiční hrou pétanque za účasti profesionálních hráčů. To pro vydechnutí, protože už v neděli 1. října od 14 hodin na Roztylském náměstí můžete stanout na startu překážkového závodu dvojic Wipe Out Extreme Run.

A hned následující sobotu na Kapitolu v Michli si lze od 14 do 18 hodin za účasti instruktorů vyzkoušet longboardy, to jsou ty velké skateboardy, anebo kolečkové brusle.

V příštím roce na jaře pak budou pokračovat programy v seniorských parcích a venkovních fitness zónách. Sledujte facebook Čtyřka sportuje!
Zveřejněno: 31.08.2017 – vedoucí oddělení PR Petra Handlová,