Praha 4 zve na přednášku Poporodní deprese a jak jim předcházet

Městská část Praha 4 zve budoucí maminky, maminky na mateřské nebo rodičovského dovolené a další zájemce na přednášku s názvem Poporodní deprese a jak jim předcházet, která se uskuteční v úterý
11. dubna 2017 od 10.00 hodin v sále č. 202 (2. patro) Nuselské radnice (Táborská 500, Praha 4). Přihlášky přijímány telefonicky na bezplatné lince 800 100 128 od 5.4.

Cílem přednášky je přispět k otevření debaty o tom, jak se žena jako matka opravdu cítí a s jakými niterními pocity se potýká. Na ženu je toho připraveno během období těhotenství, porodu, poporodním období a dále opravdu mnoho. Vše se navíc někdy děje úplně jinak, než jsme si představovaly a na co jsme byly připravované. “Technicky“ býváme připravené velice dobře (někdy možná až moc), ale jak zvládnout emoční „zmatek“?  Co si neseme do mateřství? Podívejme se na dítě a mateřství jako na velký dar pro ženu, kdy se jí dostává šance, jak vyřešit svůj dosavadní život, zahojit traumata, nechat odejít problémy a stát se šťastnou, vyrovnanou ženou a matkou.

Zveřejněno: 13.03.2017 – tiskový referent David Polák
Vytisknout