Praha 4 vyhlásila 8. ročník soutěže o nejlepší provozovnu Prahy 4

Městská část Praha 4 vyhlásila pod záštitou zástupce starosty pro majetek a podporu podnikání Lukáše Zichy (STAN – Tučňák) již 8. ročník soutěže Provozovna Prahy 4. Zapojit se do této soutěže a nominovat své oblíbené favority může každý z Vás. Nominování mohou být fyzické nebo právnické osoby, které vlastní živnostenské oprávnění a mají provozovnu na území městské části Praha 4.

„I letos prošla soutěž změnou,“ uvedl zástupce starosty Lukáš Zicha. „Od předchozích ročníků došlo k úpravě kategorií, kterých je nově 11. Lze třeba nominovat pekárnu, rehabilitační centrum, potraviny nebo kadeřnictví.“

SEZNAM KATEGORIÍ
  1. PekárnaBanner - Provozovna Prahy 4 – NOMINUJTE
  2. Potraviny
  3. Restaurace
  4. Kavárna a cukrárna
  5. Řeznictví
  6. Rehabilitace a masáže
  7. Kadeřnictví a kosmetika
  8. Sportovní centra
  9. Kulturní zařízení
  10. Ostatní činnost (neuvedená v bodech 1 až 5)
  11. Podnikatel Prahy 4 (provozovna s největším počtem hlasů)
Hodnotícími kritérii je spokojenost s prodávanými výrobky nebo s poskytovanou službou, odbornost a ochota personálu, vyhovující provozní doba, vyřizování reklamací, vzhled provozovny nebo bezbariérový přístup do provozovny.

„Občané mohou svou oblíbenou provozovnu nominovat prostřednictvím webových stránek provozovna.praha4.cz, a to až do 30. června 2017. Hlasování pro všechny navržené bude probíhat přes letní prázdniny. Cílem celé soutěže je ukázat, že mezi námi jsou úspěšní a poctiví podnikatelé,“ dodává Lukáš Zicha.
Provozovna Prahy 4 - 2017 leták
Zveřejněno: 05.04.2017 – tiskový referent David Polák,