Praha 4 vítá odložení změn v pražské MHD

Společnosti ROPID připravila návrh změn linkového vedení PID v návaznosti na otevření metra A do Motola. V rámci prodloužení trasy A do stanice Nemocnice Motol se k termínu 6. dubna 2015 připravovala také změna linek povrchové dopravy. Realizace tohoto návrh byla před několika dny odložena na neurčito.

„Vítáme odložení navrhovaných změn povrchové dopravy u nás čtyřce,“ uvedl zástupce starosty pro dopravu Jiří Bodenlos (ČSSD). „Naše městská část nesouhlasila se všemi návrhy, které nám představila společnost ROPID, přesto si myslím, že k některým změnám by mělo určitě dojít, a to v hlavně v oblasti Spořilova.“

Po dohodě se společností ROPID budou i nadále probíhat jednání ohledně některých změn.
Zveřejněno: 18.02.2015 – tiskový referent David Polák,