Praha 4 sleduje dopravní situaci na opravované Jižní spojce

Praha 4 nepřetržitě monitoruje vývoj dopravní situace, která vznikla v okolí Jižní spojky v souvislosti s nynějšími opravami vozovky na Jižní spojce a na přilehlých komunikacích. Z iniciativy prvního zástupce starosty městské části Praha 4 Lukáše Zichy, který od ranních hodin sleduje vývoj na opravovaných úsecích, provedli experti Technické správy komunikací (TSK) a Úřadu městské části Praha 4 posouzení mimořádné dopravní situace.
Doprava - osobní auto - logo
Jak experti obou stran, tak i zástupce starosty městské části Praha 4 Lukáš Zicha a ředitel TSK Ladislav Pivec, se shodli, že přijatá dopravní opatření, spojená s pracemi na Jižní spojce jsou maximální, a vzhledem k vytíženosti Jižní spojky a ulice 5. května se další nedají provést.

„Akce jsou koordinovány s ostatními pracemi, které se provádějí v souběhu na Jižní spojce, ulici 5. května a přilehlých komunikacích s využitím nižšího provozu v době prázdnin,“ uvedl Lukáš Zicha.

Lukáš Zicha i Ladislav Pivec se obyvatelům Prahy i návštěvníkům hlavního města za zhoršenou průjezdnost opravovaných komunikací, které patří k nejvytíženějším v Praze, omlouvají a děkují všem za trpělivost. Práce potrvají do 26. srpna.

Zveřejněno: 12.08.2015 – tiskový referent David Polák,   |   Aktualizováno: 17.08.2015