Praha 4 i letošním roce předala ocenění policistům, strážníkům a hasičům

Dvanáct strážníků Městské policie Praha 4, dvanáct policistů Policie Praha IV a směna B ze stanice číslo 6 Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy převzali začátkem února na Nuselské radnici ocenění Ochránce Prahy 4, které uděluje městská část Praha 4. Strážníkům a policistům se uděluje ocenění za příkladné plnění služebních úkolů a povinností, hasičům za největší počet zásahů ve druhém pololetí roku 2015. Sponzorským darem se na ocenění podílel obchodní dům DBK Praha.

„Děkuji všem policistům, strážníkům a hasičům nejen ve službě ale i mimo službu, že dělají více, než musí,“ poděkoval radní pro bezpečnost Zdeněk Pokorný (Klub Tučňák).

Slavnostního předání pse zúčastnil radního pro bezpečnost Zdeněk Pokorný, starosta Petr Štěpánek (Trojkoalice/SZ), ředitelka OŘ policie Praha IV Renata Havlíková, ředitel OŘ Městské policie Praha 4 René Štýbr, velitel hasičské stanice číslo 6 HZS hl. m. Prahy Jiří Musil a provozní ředitelka OC DBK Praha Andrea Englichová.

Zveřejněno: 16.02.2016 – tiskový referent David Polák,