Pozor změna na autobusové lince 205!

Pro cestující na autobusové lince 205 má Praha 4 dobrou zprávu. Od 5. ledna 2015 bude autobus městské hromadné dopravy nabírat pasažéry před budovou Úřadu městské části Praha 4 v ulici Antala Staška, tedy i před poliklinikou. Ulehčí tak situaci pacientů, kteří dosud před budovou úřadu vystupovali, ale nastupovat museli až na autobusové zastávce v Olbrachtově ulici.

„Je to vzdušnou čarou sice necelých 500 metrů, ale pro cestující se zdravotním hendikepem a pro seniory to byla komplikovaná cesta po dvou pevných schodištích a přes pasáž vedoucí ke stanici metra Budějovická a do nákupního centra DBK, ve které se obvykle pohybuje vysoký počet chodců. Proto nynější rozhodnutí Ropidu, které jsme prosazovali déle než rok, vítáme,“ uvedl zástupce starosty Jiří Bodenlos (ČSSD).
Zveřejnil: tiskový referent David Polák,