Pomatený muž si zdemoloval auto

Pražští městští strážníci vyjížděli v uplynulých dnech k několika případům pominutých lidí. Jedním z nich byl případ pomateného muže, který si v ulici Skaláků v Praze 4 před garáží demoloval vlastní auto. Hlídce, která na místo dorazila, sdělil, že má strach o svůj život, že ho chce někdo zabít.

"Už na první pohled bylo zřejmé, že muž není duševně v pořádku. Ztrácel pojem o realitě, mluvil nesouvisle a demoloval svůj automobil. Jako důvod uvedl, že ho chce někdo asi zabít a do veškeré elektroniky ve vozidle mu zabudovali „štěnice a kamery," uvedl mluvčí Městské policie Praha Jan Čihák.

"Strážníci proto uvědomili Policii ČR a přivolali záchrannou službu. Ta muže nakonec převezla na psychiatrii," dodal mluvčí.

Zdroj: blesk.cz | 7.2.2017 | Rubrika: Praha - Zprávy | Strana: 0 | Téma: Městská policie Praha

Zveřejněno: 12.02.2017 – OŘ MP Praha 4 Roman Žižka, ; Přečteno 465 x