Ples pro seniory v KC Novodvorská již počtvrté

Svou tradici má v MČ Praha 4 ples pro seniory, který se letos koná již počtvrté.

Uskuteční se 22. 2. 2018 od 14.00 v KC Novodvorská.

„Ples je vhodnou příležitostí provětrat taneční šaty či oblek a přijít si nejen zatančit, ale též se podívat na zajímavá předtančení a taneční ukázky, které předvedou opět žáci umělecké školy Music Art pod vedením ing. Kojetína. Věřím, že si rádi užijete nefalšovanou plesovou atmosféru,“ říká Iva Kotvová, místostarostka Městské části Praha 4..

Výdej vstupenek pro seniory nad 63 let s trvalým bydlištěm v MČ Praha 4 proběhne 13. 2. od 8.00 do 8.30 u přepážky č. 34 (vlevo od podatelny) v přízemí Úřadu MČ Praha 4.

Vstupenky se vydávají pouze na základě vlastního občanského průkazu, u manželů lze vydat 2 vstupenky jednomu z manželů, ale je třeba přinést ke kontrole oba občanské průkazy.

Zveřejněno: 17.01.2018 – tiskový referent Roman Rogner