Od 1. 9. 2016 dotované plavenky opět v prodeji!

„Politika dotovaných plavenek pro seniory od 63 let s trvalým pobytem na území naší městské části zůstává pro radnici Prahy 4 stále prioritou, prodej plavenek začne ve čtvrtek 1. září 2016,“ uvádla zástupkyně starosty pro sociální, zdravotní a rodinnou politiku Iva Kotvová (Trojkoalice/SZ). „Velmi oblíbené rehabilitační cvičení se bude rozbíhat od října, sledujte proto říjnové číslo časopisu Tučňák, kde se dozvíte termíny zápisu.“

CO JE TŘEBA VĚDĚT DŘÍVE NEŽ SI PŮJDETE ZAKOUPIT PLAVENKY

• cena jedné dotované plavenky je v letošním roce 28,- Kč
  • na podzim budou plavenky distribuovány od 1. září 2016
  • vstupenky jsou určeny všem občanům starším 63 let a držitelům ZTP průkazů s trvalým pobytem na území MČ Praha 4.
  • plavenky budou opět distribuovány všemi IC MČ Praha 4s vyjímkou IC Kunratice.
  • při prvním nákupu plavenek bude seniorům zdarma vystaven plavecký průkaz. Při každém dalším nákupu se každý zájemce musí tímto průkazem prokázat a nákup bude zaznamenán označením v příslušné kolonce v plaveckém průkazu.
  • každý senior a držitel ZTP průkazu může tímto způsobem získat 2 plavenky v daném měsíci. Plavenky jsou určeny pouze pro držitele plaveckého průkazu.
  • plavenky budou prodávány do vyčerpání jejich počtu a zakoupené se již nevykupují zpět, ani není možné prodloužit jejich platnost!!!
Zveřejněno: 22.08.2016 – tiskový referent David Polák,