Nožem lidem na zastávce šermoval před obličejem: Chtěl je pozabíjet. Agresorovi hrozí kriminál

Pohotový zákrok provedli strážníci z Prahy 4 v pondělí ráno, když projížděli po náměstí Bratří Synků a uviděli potyčku několika osob. Jeden z mužů byl ozbrojen nožem a vyhrožoval lidem na zastávce, že je zabije. Hlídka ihned zakročila a zanedlouho skončil na služebně policie. Nyní mu hrozí i vězení.

Nepříčetného muže s nožem v ruce musela zastavit hlídka policie v Praze 4. Nevinné cestující na zastávce napadal a vyhrožoval jim smrtí. Naštěstí však kolem projížděla hlídka městské policie.

Poté, co strážníci přiběhli na místo události, útočník schoval nůž do kapsy, ale neustále si na ní držel ruku. K tomu vyhrožoval a zastrašoval okolí. Když muž vytáhl nůž z kapsy a hrozilo, že by někoho mohl zranit, strážníci ho tak pomocí donucovacích prostředků odzbrojili.

Agresivního muže ozbrojeného nožem pohotově zpacifikovali strážníci z Prahy 4 MP Praha

"Jeden z napadených mužů uvedl, že útočník bez důvodu začal řvát, že ho zabije a rozběhl se k němu s nožem v ruce," řekl pro Blesk.cz mluvčí strážníků Jan Čihák. Celou věc si následně převzala hlídka Policie ČR, která prováděla nedaleko kontrolní činnost. Muž nyní může putovat i do vězení.

S ozbrojeným agresivním mužem si musela poradit hlídka městské policie v Praze 4

Autor: MP Praha

Zdroj: blesk.cz | 7.9.2016 Strana: 0 | Téma: Městská policie Praha

Vytisknout