Novoroční koncert na Nuselské radnici

Novou koncertní sezónu zahájil tradiční Novoroční koncert ve čtvrtek 10. ledna na Nuselské radnici. Sbor a orchestr Emauzského kláštera pod taktovkou uměleckého vedoucího Tomáše Čechala, který již několik let uvádí méně známé a téměř neuváděné autory 18. století, představil čtyři slavné kapelníky svatovítské katedrály, tak jak se objevovali na kůru v 18. a 19. století.
Koncert navštívili představitelé MČ Praha 4 v čele s panem starostou Mgr. Petrem Štěpánkem, CSc. a církevní činitelé z farností z naší městské části.

Koncert navštívili představitelé MČ Praha 4 v čele s panem starostou Mgr. Petrem Štěpánkem, CSc. a duchovní z farností z celé naší městské části.

Fotogalerie z koncertu

Zveřejněno: 11.01.2019 – Vít Drbal