Novinka letošního roku – kurzy praktického zacházení s financemi pro seniory

„Každý rok se snažíme nabídnout seniorům naší městské části nějakou novinku, letos jsme pro ně nově připravili čtyřhodinovýkurz finanční gramotnosti,“ uvedla zástupkyně starosty Iva Kotvová (Trojkoalice/Zelení).

Zapomeňte na nudné kurzy k této tematice, které jste někdy v minulosti absolvovali.

Dva kurzy praktického zacházení s financemi, které proběhnou ve dvou dvouhodinových blocích, mají za cíl představit vám co nejvíce z toho, co v měnícím se světě z této oblasti potřebujete vědět a co vás zajímá.

Na konkrétních příbězích budou představeny modelové situace a jejich řešení. Část programu bude věnována bezpečnému chování na internetu (internetové bankovnictví, internetové obchody atd.) Vše si na místě okamžitě prakticky vyzkoušíte. Lektoři rádi zodpoví všechny vaše dotazy.

Kurzy určené pro seniory od 63 let s trvalým bydlištěm v MČ Praha 4 budou probíhat od  listopadu, a to ve středu 1.11. a 8.11. od 10.00 do 12.00 hodin nebo od 13.30 do 15.30 ve 2. patře Nuselské radnice, místnost č. 205.

Přihlášky přijímány na bezplatné lince 800 100 128 od středy 25. 10. 2017. Kurzy jsou zdarma, počet míst je omezen.

Zveřejněno: 15.09.2017 – vedoucí oddělení PR Petra Handlová,