Noví občánci přivítaní v září 2017

V září 2017 byli přivítáni starostou Petrem Štěpánkem a zástupkyní starosty Ivou Kotvovou (oba Trojkoalice) noví občánci Prahy 4. Děkujeme za krásná vystoupení mateřské škole Plamínkové a Mezivrší a příjemnou spolupráci střední škole Kavčí hory.

Noví občánci Prahy 4 přivítání v září 2017
V úterý 12. září byli přivítáni:
Hugo Tomáš Šváb, Alžběta Kouklíková, Vojtěch Struška, Max Augusta, Aneta Arnoldová, Dion Gashi, Kryštof Zibner, Teodor Bednář, Ivana Šimáčková, Emma Bervidová, Tomáš Plch, Laura Chválová, Václav Sokol, David Šťáhlavský, Amélie Schenková, David Marčok, Eliška Marčoková, Renata Plačková, Viktor Diviš, Kristýna Šturmová a Michaela Strnadová.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 12.9. 2017

V pátek 15. září byli přivítáni:
Matěj Kroupa, Adam Schmeller, Michal Podolák, David Moravec, Jáchym Šmidt, Šimon Tobiasz, Alex Climent Hejl, Vojtěch Vlach, Jiří Hák, Šimon Mandler, Julie Houzarová, Karel Kubíček, Tomáš Juhar, Petr Kroupa a Alex Boček.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 15.9. 2017

V úterý 26. září byli přivítáni:
Sofie Morová, Soňa Klapalová, Valentýna Baštářová, Karolína Kočí, Jan Šmejkal, Jan Valenta, Eliška Bartíková, Štěpán Mašek, Anna Pozníčková, Marie Polková, Beáta Gibejová, Matěj Lukucz, Natalia Londhe, Josefína Sálová, Vladimír Omasta, Justína Hejduková, Evelína Kalná, Viktorie Kamrlová a Alan Fleischman.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 26.9. 2017

Ve středu 27. září byli přivítáni:
Jonáš Helekal, Matěj Hartman, Jan Hartman, Anna Hartmanová, Karolína Kužílková, Anna Surovčíková, Sebastian Kříž, Maxmilián Vojtíšek, Róbert Bulla, Michal Jan Sýkora, Martin Massenez, Tobias Fedič, Sofie Svrčinová, Kristýna Karvánková, Karolína Karvánková, Agáta Fliegerová, Viktorie Chrbolková, Tomáš Prchlík, Laura Tůmová, Alan Kouba, Adam Bartoš, Veronika Linertová a Oliver Zacharov.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 27.9. 2017
Zveřejněno: 01.11.2017 – vedoucí oddělení PR Petra Handlová,