Noví občánci přivítaní v říjnu 2017

V říjnu byli přivítáni starostou Petrem Štěpánkem a zástupkyní starosty Ivou Kotvovou (oba Trojkoalice/Zelení) noví občánci Prahy 4. Děkujeme za krásná vystoupení mateřské škole Mezivrší, Matěchova a Plamínkové a příjemnou spolupráci střední škole Kavčí hory.

Noví občánci Prahy 4 přivítání v říjnu 2017
V úterý 10.10. 2017 byli přivítáni:
Nicol Kraplová, Ema Sejtková, Svatopluk Smysl, Matyáš Skalský, Šimon Bím, Maja Biedermannová, Edita Votočková, Filip Hájek, Julie Vrtišková, Dominika Lengerová, Vladimír Tvrdík, Sára Košková, Robert Toscani, Sára Hurajtová, Matyáš Klug, Václav Viktora, Anna Princová, Barbora Petříková, Viktorie Helmová, Kristýna Láníčková, Ella Benešová a Ondřej Budník.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 10.10. 2017

Ve středu 11.10. 2017 byli přivítáni:
Barbora Zajíčková, Adam Hrstka, Rafael El Ghadban, Mikuláš Michek, Sarah Svobodová, Tobiáš Muladi, Natálie Dvořáková, Jolana Vránová, Marek Candra, Stela Modráčková, Tereza Tittelbachová, Karel Šindelář, Daniel Heráň, Thomas Matyas, Johana Zemanová, Laura Kopáčová, Kristýna Kopáčová, Viktorie Pazderová a Filip Kubr.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 11.10. 2017

V úterý 24.10. 2017 byli přivítáni:
Tobias Vančo, Anna Kadeřávková, Daniela Poláková, Richard Hanzlík, Evelína Urbanová, Gabriela Wenzlová, Anežka Iščuková, Přemysl Kauer, Nikol Dvořáková, Tobias Ťoupal, Daniel Heissler, Filip Drda, Adéla Dvořáková a Eliška Máčalková.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 24.10. 2017

Zveřejněno: 22.11.2017 – tiskový referent Roman Rogner