Noví občánci přivítání v listopadu a prosinci 2017

V listopadu a prosinci 2017 byli přivítáni starostou Petrem Štěpánkem a zástupkyní starosty Ivou Kotvovou (oba Trojkoalice) noví občánci Prahy 4. Děkujeme za krásná vystoupení mateřské škole Sdružení, V Zápolí, 4Pastelky, Voráčovská a příjemnou spolupráci střední školy Kavčí hory.

Noví občánci Prahy 4 přivítání v listopadu a prosinci 2017
V úterý 7. listopadu 2017 byli přivítáni:
Marek Čadílek, Kristýna Roztočilová, Sofie Babuljaková, Vivien Kováčová, Zora Juppová, Jindřich Krátký, Jan Culek, Amálie Slavíčková, Ondřej Eliáš, Alžběta Eliášová, Nikola Černá, Maximilien Merle, Ella Čapková, Antonín Chvátal, Lucas Jose Stanglin a Jiří Růžička.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 7.11. 2017

V pátek 10. listopadu 2017 byli přivítáni:
Pavel Hošek, Jakub Jan Brychta, Sofie Vipler, Barbora Zábršová, Sarah Bogomolnaya, Anita Jandová, Valentina Morza, Jan Bohata, Luisa Šrámková, Emma Ducháčová, Filip Vilímek, Lucie Šmejkalová a Sebastian Hossinger.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 10.11. 2017

V úterý 21. listopadu 2017 byli přivítáni:
Anna Kolaříková, Václav Drapezo, Kryštof Komárek, Stella Hartig, Natálie Pašková, Rozalie Frýbová, Matyáš Mika, Tadeáš Mika, Vilém Pavlis, Jan Jičinský, Jiří Škorec, Edita Zlámaná, Sofie Peržeľová, Albert Morkes, Ema Pleško, Elena Bürgerová, Sofie Dušková, Jan Škvor, Diana Patricie Fuchsová a Nicolas Faul.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 21.11. 2017

V pátek 24. listopadu 2017 byli přivítáni:
Sofie Simonová, Tobias Simon, Lea Lukášová, Adam Guluškin, Anna Lacková, Diana Stiborová, Matyáš Bartko, Eliška Slezáková, Jáchym Špirek, Sofie Filipová, Lily Vytlačilová, Štěpán Vondráček, Adam Kubíček, Antonín Knap, Alena Bobrová a Theodor Sebastian Šnajdr.
 FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 24.11. 2017

V úterý 5. prosince 2017 byli přivítáni:
Magdaléna Gallovičová, Natálie Anna Pezlová, Adéla Novotná, Matyáš Němec, Jonáš Dobruský, Matěj Čepek, Albert Velíšek, Kamila Brabencová a Lucie Bublíková.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 5.12. 2017

V pátek 8. prosince 2017 byli přivítáni:
Marek Písařík, Patrik Písařík, Anežka Varadzinová, Emily Krausová, Mimi Vráblíková, Jiří Polák, Lucie Lamačová, Michal Céza, Sofie Tai-A-Pin, Vojtěch Kozler, Nela Jiřičková, Ondřej Karas, Vojtěch Balcar, Kryštof Zavadil a Ondřej Zemina.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 8.12. 2017
Zveřejněno: 13.12.2017 – tiskový referent Roman Rogner