Noví občánci přivítaní v květnu a červnu 2018

V květnu a červnu 2018 byli přivítáni starostou Petrem Štěpánkem a místostarostkou Ivou Kotvovou (oba Trojkoalice/Zelení) noví občánci Prahy 4. Děkujeme za krásná vystoupení mateřské škole Sdružení, Matěchova, 4 Pastelky, Voráčkova a Plamínkové a příjemnou spolupráci studentům střední školy Kavčí hory.

Noví občánci Prahy 4 přivítání v květnu a červnu 2018
V pátek 4. května byli přivítáni:
Oliver Žídek, Matěj Skalický, Amálie Janderová, Emma Buláková, Kryštof Proksch, Tobiáš Trsek, Rudolf Hampl a Anna Čapková.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 4. 5. 2018

V úterý 15. května byli přivítáni:
Kryštof, Oliver a Mikuláš Pažinovi, Eliška Bečan, Jolana Čiháková, Anna Marková, Bertram Josef Dědik, Emilie Erika Krajňáková, Bedřich Mišurec a Tereza Caldová.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 15. 5. 2018

Ve středu 16. května byli přivítáni:
Kristýna Starcová, Jindřich Němec, Mia Schindlerová, Matouš Porcal, Filip Uhlíř, Izabela Angie Kaplanová, Patrik Koza, Amálie Vetešníková, Vojtěch Kubíček, Rosalia Nosková, Johana Najfusová, Jakub Kněz, Marek Karafiát a Oldřich Spálenský.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 16. 5. 2018

V pátek 18. května byli přivítáni:
Marek Ungr, Nela Ungrová, Henry James Myers, David Vítek, Matouš Foglar, Zuzana Culková, Ema Antoniová, Jindřich Maryška, Marianna Pavlata, Jaroslav Nisler, Jindřich Poskočil a Josef Vaněk.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 18. 5. 2018

V úterý 29. května byli přivítáni:
Anna Kosová, Sofie Schützová, Emma Hrabáková, Matěj Kolář, Ondřej Pajer, Dominik Pokorný, Veronika Topičová, Matěj Novotný, Ada Bancelová, Helena Tomíčková, Sára Mlynárová, Viktor Metzker, Filip Slovák, Jaromír Votruba, Karolína Bartoňová, Evelyn Hercegová, Jakub Zerzánek, Julie Kocourková a Vojtěch Kořínek.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 29. 5. 2018

Ve středu 30. května byli přivítáni:
Karla Kutláková, Vanesa Marie Zachová, Oliver Kozel, Gabriela Lanzendörferová, Matyáš Kádě, Nela Halbhuberová, Mariana Mňuková, Ondřej Bartůněk, Dominik Husák, Filip Vorlíček, Zita Červenková, Sofie Anna Petrová, Václav Jerhot a Ida Křížová.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 30. 5. 2018

V úterý 12. června byli přivítáni:
Lukáš Vojtíšek, Richard Svoboda, Julie Kostolná, Lilien Nigrin, Adina Novotná, Matyáš Slaboch, David Maroušek, Laura Chrastilová, Dorota Hrušovská, Valérie Volfová, Tadeáš Tichý, Mikuláš Pivec, Lucie Suchá, Sofie Franková, Natálie Ramešová, Bára Janurová, Jasmine Ella Frederick, Anna Vinecká, Ondřej Jahoda, Petr Kučeřík, Josef Maximus Blüml a Oliver Klofáč.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 12. 6. 2018
Zveřejněno: 14.06.2018 – tiskový referent Roman Rogner