Noví občánci přivítaní v dubnu 2018

V dubnu 2018 byli přivítáni starostou Petrem Štěpánkem a místostarostkou Ivou Kotvovou
(Trojkoalice/Zelení) noví občánci Prahy 4. Děkujeme za krásná vystoupení mateřské škole Kaplická, V Mezivrší, MŠ Sdružení a MŠ Voráčkova a příjemnou spolupráci střední škole Kavčí hory.

Noví občánci Prahy 4 přivítání v dubnu 2018
V úterý 3. dubna byli přivítáni:
Mattia Gennaro de Siena, Antonín Kozák, Vendula Nebesová, Mia Maria Kawulok, Ondřej Urbanec, Karolína Bartoňová, Markéta Steinerová, Ondřej Hrubý, Anna Langmajerová, Sofie Mařánková, Amálie Čermáková, Natálie Krejčíková a Danny Slezák.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 3. 4. 2018

Ve středu 4. dubna byli přivítáni:
Jakub Stanislav Milata, Michael Hozák, Alan Hacmac, Aneta Maštalířová, Anna Tereza Doubková, Šimon Švec, Maxim Mikeš a Sebastian Vykusa.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 4. 4. 2018

V pátek 20. dubna byli přivítáni:
Jan Vladimír Kouba, Zachariáš Prokopec, David Milde, Anna Nenadálová, Gabriel Trindade, ‚Sonya Berná, Emma Krausová, Filip Wágner, Benedikt Urban, Adéla Kupcová, Sára Kelblová, Karolína Bartoňová a Laura Čelková.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 20. 4. 2018

V úterý 24. dubna byli přivítáni:
Jonáš Cífka, Jolana Hesková, Barbora Hastíková, Jiří Pavlata, Jakub Košina, Veronika Fürbachová, Jan Novák, Bibiana Klapetková, Matyáš Dytrych, Bartoloměj Wiszczor, Alžběta Vraná, Oliver Mirtes, Robin Fasora, Václav Stránský, Dominik Hroník, Nicolas Kunc, Adéla Kalvachová, Robin Sýkora, Vojtěch Martinec a Aneta Moravcová.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 24. 4. 2018

Zveřejněno: 14.05.2018 – tiskový referent Roman Rogner