Noví občánci přivítaní v červnu 2017

V červnu 2017 byli přivítáni starostou Petrem Štěpánkem a zástupkyní starosty Ivou Kotvovou (oba Trojkoalice) noví občánci Prahy 4. Děkujeme za krásná vystoupení mateřské škole Plamínkové, Mezivrší a Sdružení.

Noví občánci Prahy 4 přivítání v červnu 2017
Ve středu 7. června byli přivítáni:
Anna Šormová, Natálie Kuralová, Emily Marešová, Rozálie Kůlová, Filip Hokův, Gizela Řeháková, Veronika Syrová, Maxim Pavel Jirásek, Daniel Lewis, Adéla Pivcová, Eduard Groll, Jakub Furik, Michal Zuska, Lukáš Daniel Boudys, Kilián Šmíd a Vít Drbal.

V úterý 13. června byli přivítáni:
Jana Procházková, Sára Kubeníková, Samuel Hoffmann, Michaela Zimová, Phuong Tra Nguyen, Vojtěch Popule, Viktor Liška, Antonie Otilie Lišková, Cecílie Kloudová, Natálie Fialková, Vojtěch Kratochvíl, Filip Kirejev, Mikuláš Mikota, Barbora Vaňková, Gabriela Kovalová, Rozálie Jindřichová, Saskia Nováková, Denisa Krkošková, Štěpánka Zemanová, Viliam Nechanický, Lucie Exnerová a Nikola Vlčková.

Ve úterý 20. června byli přivítáni:
Matěj Štoček, Ondřej Rejman, Agáta Cicková, Nikola Adámková, Rozálie Zelená, Elen Králíčková, Veronika Svitáčková, Mariana Rousová, Petr Nolč, Nikola Dušková, Matěj Fuka, Martin Pól, Štěpánka Trsová, Alejandro Alarcon Tarquino, Anna Šavlová, Dušan Tvrdík, Filip Kroužel, Matilda Mentlíková, Veronika Hradecká, Ondřej Holub, Agáta Půhonná, Karel Masopust, Tristan Harmach, Linda Čápová, Lukáš Kadeřábek a Michaela Špetová.

Zveřejněno: 09.08.2017 – vedoucí oddělení PR Petra Handlová,