Noví občánci Prahy 4 přivítání v únoru 2017

V únoru 2017 byli přivítáni starostou Petrem Štěpánkem a zástupkyní starosty Ivou Kotvovou (oba Trojkoalice) noví občánci Prahy 4. Děkujeme za krásná vystoupení mateřské škole Matěchova, Sdružení a Plamínkové 2.

Noví občánci Prahy 4 přivítání v únoru 2017
Ve středu 1. února byli přivítáni:
Daniel Černý, Martin Paulovics, Lukáš Zíka, Jonáš Klenot, Oliver Synek, Samuel Aiden Piteau, Ivana Petrová, Dominik Černý, Nela Kubišová, Karolína Zídková, Amálie Lukáčová, Bernard Šimáček, David Zíka, Antonín Hájek, Nikol Kubů, Elena Čechová.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 1. 2. 2017

V úterý 7. února byli přivítáni:
Miroslav Aleš Veverka, Radek Horáček, Natálie Mentlíková, Tereza Bulánková, Vít Čermák, Meda Kopáčová, Kryštof Nezval, Ella Mašková, Jana Jerhotová.
 FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 7. 2. 2017

V úterý 14. února byli přivítáni:
Adam Polák, Jáchym Přibylský, Eliška Hallová, Alžběta Vondrová, Eliška Čechová, Amálie Prášilová, Jiří Firbach, Tadeáš Honner, Marie Oudová, Kateřina Daňková, Viktorie Vlastníková, Sofie Senczak, Matěj Kalina, Matyáš Volf, František Sobek, David Sýřiště, David Mayer, Marek Chaloupka, Natálie Melšová.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 14. 2. 2017
Zveřejněno: 17.04.2017 – tiskový referent David Polák,