Noví občánci Prahy 4 přivítání v listopadu 2016

V listopadu 2016 byli přivítáni starostou Petrem Štěpánkem a zástupkyní starosty Ivou Kotvovou (oba Trojkoalice/SZ) noví občánci Prahy 4. Děkujeme za krásná vystoupení mateřské škole Trojlístek a příjemnou spolupráci střední škole Kavčí hory.

Noví občánci Prahy 4 přivítání v listopadu 2016
V úterý 8. listopadu byli přivítáni:
Izabel Rattay, Michael Rožek, Jiří Broda, Šárka Podzimková, František Podzimek, Karolína Dušková, Sofie Černá, Kristýna Paulíčková, Jan Volák, Ella Pěničková, Rozálie Kropáčková, Jana Vajsochrová, Eliška Pevná, Nikola Houzarová, Jáchym Krupa, Jakub Hrubec, Félix Peter Pompura, Klára Hejlová, Kristián Šmejkal.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 8. 11. 2016

V úterý 22. listopadu byli přivítáni:
Matyáš Hendrych, Kateřina Válková, Matyáš Macháček, Anna Draganová, Josef Brabec, Veronika Voříšková, Petr Borek, Matyáš Culka, Anna Vladařová, František Fornůsek, Nikol Kukáčková, Anna Pospíšilová, Matyas Hottmar, Lukáš Kott, Kryštof Hájek, Izabela Mášová.
 FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 22. 11. 2016

V úterý 23. listopadu byli přivítáni:
Daniel Graham, Eliška Fuchsová, Daniel Heřmanovský, Matěj Ulrich, Linda Drábková, Jiří Jursa, Lucie Horvátová, Zuzana Albertová, Kateřina Školová, Ondřej Šindelář, Adéla Komoňová, Sofie Soušková, Tomáš Tvrz, Martin Velek, Lucie Šimunová, Matouš Mánek, Renata Lavičková, Kryštof Krnáč, Tomáš Chrastný.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 23. 11. 2016

Zveřejněno: 27.12.2016 – tiskový referent David Polák,