Noví občánci Prahy 4 přivítání v lednu 2017

V lednu 2017 byli přivítáni starostou Petrem Štěpánkem a zástupkyní starosty Ivou Kotvovou (oba Trojkoalice) noví občánci Prahy 4. Děkujeme za krásná vystoupení mateřské škole Trojlístek a příjemnou spolupráci střední škole Kavčí hory.

Noví občánci Prahy 4 přivítání v lednu 2017
V úterý 17. ledna byli přivítáni:
Mikuláš Šimek, Viktorie Karasová, Ema Celbová, David Zatloukal, Elizabeth Nováková, Jan Kyral, Veronika Tischlerová, Sofie Hoffmann, Gerda Klimičková, Mia Sura, Patrik Maslach, Michal Hýsek, Klaudie Samcová, Mariana Voráčková, Max Škaloud, Karolína Kucharičová, František Ptáček, Eliška Ptáčková.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 17. 1. 2017

Ve středu 18. ledna byli přivítáni:
 Markéta Punčochářová, Natálie Plavcová, Artur Benda, Eliška Buryáncová, Beáta Bulíčková, Zdeněk Zábranský, Kryštof Kořítko, Viktorie Astlová, Hana Křivohlavá, David Menšík, Lukáš Boloňský, Mathias Bakajsa, Nela Winkelbauerová, Veronika Chrenková, Lukáš Luňáček, Anna Telenská, Samuel Balatka, Rosalie Herbst.
 FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 18. 1. 2017
V úterý 31. ledna byli přivítáni:
Markéta Pešková, Šimon Pešek, Denisa Bergmannová, Arnošt Baar, David Úlehla, Zuzana Vargová, Oliver Dubský, Marijana Cmajdálková, Marie Prchlíková, Emma Vedralová, Sebastien Mašek, Ela Parutschková, Anna Bražniková, Jan Čelikovský, Kateřina Valvodová, Adéla Křížová a Magdalena Kolářová.
FOTOGRAFIE Z VÍTÁNÍ DNE 31. 1. 2017
Zveřejněno: 17.04.2017 – tiskový referent David Polák,