Nabídka pobytových balíčků v Plzeňském kraji

Náš Wellness Hotel Brdy je ve Spáleném Poříčí, což je město ležící cca 30 km jižně od Plzně (na hranici s CHKO Brdy). Hotel je nově zrenovovaný, komfortně vybavený a slouží hostům jako ideální výchozí bod turistických a poznávacích výprav do okolí.

V současné době mimo jiné zajišťujeme i pro skupiny zajímavé balíčky, které jsou včetně ubytování, plné penze, výletů i dopravy, která je zajištěna našim autobusem nebo mikrobusem (v případě menšího počtu účastníků). Přeprava do hotelu je zajištěna taktéž a to po celé České republice.

Během cesty jsou připraveny zastávky na oběd a návštěvu pamětihodností. Pobyty jsou na 5 dní a rozdílné jsou pouze jednotlivá místa s výlety, které hosté mohou s řidičem a průvodcem navštívit.
Navštívit tak můžete například zámky: Kozel, Blatná, Březnice, Kynžvart, Nebílovy, Manětín a Horšovský Týn. Vidět můžete vodní hrad Švihov, hrad Radyně, Svatou Horu, město Tachov, unikátní Windischgrätzovu jízdárnu, Plzeň, Klatovy Domažlice. Nyní je možné navštívit i unikátní přírodní rezervaci Brdy - Padrťské rybníky, vodní nádrž Pilská, rozhledna Studený Vrch, volně přístupné vojenské bunkry a krásné výhledy na kopci Houpák, zříceninu hradu Valdek a další zajímavé přírodní destinace v CHKO Brdy.

Máme 2 druhy pobytových balíčků a to pro aktivní seniory, kteří se rádi zúčastní i menší pěší túry a pobytové balíčky, kdy Vás na místo určení vždy dopraví autobus. Zaměřujeme se na skupinovou i individuální klientelu.

Relax, koupání, cyklistika, turistika, památky, kultura, golf, jízda na koni… Je hodně věcí, které můžete v okolí dělat.

Zde jsou internetové stránky našeho hotelu https://hotelbrdy.cz.

Pobytové balíčky

Výlety pro aktivní seniory