Na Den Dětí s Prahou 4 dorazil i Spejbl a Hurvínek

Městská část Praha 4 si po roce připravila odpoledne naplněné zábavou a legrací v areálu Vltavanů i na přilehlé louce u Vltavy na Praze 4.

Pro děti byl připraven bohatý program, ze kterého si mohl vybrat opravdu každý – workshop s mistrem světa v biketrialu Vaškem Kolářem, bublinkáři i klauni, ukázka výcviku psů Městské policie, prohlídka sanitky a kurz první pomoci pro děti, skákací hrad, malování na obličej, lodičky s vodáckým klubem, recyklační dílničky a spousta dalších aktivit.

Největší úspěch mělo samozřejmě legendární divadlo Spejbla a Hurvínka, které pobavilo jak děti, tak i jejich rodiče. Byla připravena i soutěž pro děti včetně slosování o krásné a hodnotné ceny. Vstup byl pro všechny zdarma.

Fotogalerie z akce

Na Den Dětí s Prahou 4 dorazil i Spejbl a Hurvínek