Malé fotoohlédnutí za úspěšnou akcí KAVKY 4 SPORT na Pankrácké pláni

Předposlední zářijový víkend ovládl park Na Pankráci sport všeho druhu. Na obyvatele Prahy 4 a nejen na ně zde čekala zajímavá akce ,,KAVKY 4 SPORT“, kde si příchozí z řad široké veřejnosti mohli vyzkoušet spoustu sportovních disciplín včetně těch méně známých, ale o to více atraktivních!

Odvážní si vyzkoušeli lezecké dovednosti, jiní skimboard či indoboard, další pak zaujal překážkový hrad, fitness nebo sportovní cirkus pro děti. Zájem by i o veřejný fotbalový turnaj dětí i dospělých, tenisový trenažér, spikeball, stolní tenis, longboard, koloběžky, dětskou atletiku a školu pétanque. Jiní navštívili tvořivé dílny, show leteckých modelů, malování na obličej, šlapací autíčka, ukázku hasičské techniky, bubenický soubor TAM TAM BATUCADA či BMX show a mnoho dalšího. Sobotní večer pak dovršily dva koncerty - O5 a Radeček či Eddie Stoilow.

Více fotografií z obou dní najdete na odkazech: sobota a neděle .

 Předposlední zářijový víkend ovládl park Na Pankráci sport všeho druhu. Na obyvatele Prahy 4 a nejen je čekala akce ,,KAVKY 4 SPORT“, kde si návštěvníci mohli vyzkoušet spoustu sportovních disciplín včetně méně známých, ale o to více atraktivních! Předposlední zářijový víkend ovládl park Na Pankráci sport všeho druhu. Na obyvatele Prahy 4 a nejen je čekala akce ,,KAVKY 4 SPORT“, kde si návštěvníci mohli vyzkoušet spoustu sportovních disciplín včetně méně známých, ale o to více atraktivních! Předposlední zářijový víkend ovládl park Na Pankráci sport všeho druhu. Na obyvatele Prahy 4 a nejen je čekala akce ,,KAVKY 4 SPORT“, kde si návštěvníci mohli vyzkoušet spoustu sportovních disciplín včetně méně známých, ale o to více atraktivních! Předposlední zářijový víkend ovládl park Na Pankráci sport všeho druhu. Na obyvatele Prahy 4 a nejen je čekala akce ,,KAVKY 4 SPORT“, kde si návštěvníci mohli vyzkoušet spoustu sportovních disciplín včetně méně známých, ale o to více atraktivních!

 

 

Zveřejněno: 11.10.2017 – Vít Drbal
Vytisknout