MČ Praha 4 opět nabídne svým seniorům dotované plavenky

Stalo se velmi příjemnou tradicí, že MČ Praha 4 nabízí v rámci podpory aktivního stárnutí svým seniorům zvýhodněné vstupenky do plaveckého areálu Praha 4 – Podolí. Zastupitelstvo i v letošním roce schválilo finanční příspěvek na nákup plavenek pro seniory, které bude možno zakoupit na Informačních centrech městské části Praha 4 od 15. 3. 2017.

„Velice nás těší zájem seniorů o dotované plavání, které pro ně Městská část Praha 4 spolu s Plaveckým bazénem v Podolí nabízí letos již podeváté. I v tomto roce mají kromě seniorů možnost nákupu plavenek i držitelé ZTP průkazů,“ říká zástupkyně starosty Mgr. Iva Kotvová.

Co je třeba vědět dřív, než si půjdete zakoupit plavenky?
  • Vstupenky jsou určeny všem občanům starším 63 let a držitelům ZTP průkazů s trvalým pobytem na území MČ Praha 4.
  • Plavenky budou opět distribuovány všemi IC MČ Praha 4 s výjimkou IC Kunratice.
  • Při 1. nákupu plavenek bude seniorům zdarma vystaven plavecký průkaz.
  • Při každém dalším nákupu se každý zájemce musí prokázat tímto plaveckým a současně občanským průkazem a nákup bude zaznamenán v průkazu. Bez prokázání občanským průkazem nebudou plavenky vydány!
  • Každý senior a držitel ZTP průkazu může tímto způsobem získat 2 plavenky v daném měsíci (kromě července a srpna). Plavenky mají platnost do 30.12.2017 a jsou určeny pouze pro držitele plaveckého průkazu.

Plavenky budou prodávány do vyčerpání jejich počtu a zakoupené se již nevykupují zpět, rovněž není možné prodloužit jejich platnost!!!

Zveřejněno: 21.02.2017 – tiskový referent David Polák,