Kontrolovaný cizinec se snažil bodnout strážníka

Praha - Nečekanému napadení čelila na počátku víkendu hlídka strážníků z Prahy 4, která byla v pátek večer přivolána na Pankrác k ohlášené rvačce v bytě.

"V pondělí připomněla podrobnosti Michaela Teplá z centrály městské policie. Když po delší chvíli konečně někdo otevřel dveře, ukázalo se, že čtyři přítomní muži zjevně mají upito - a přehlédnout nebylo možno ani drobná poranění, pocházející zřejmě ze rvačky. "Jeden z mužů dokonce zavrávoral tak, že upadl - a o dveře si poranil hlavu. Na místo byla volána záchranná služba," uvedla Teplá. Drama pak přinesla kontrola totožnosti. Pětatřicetiletý cizinec vytáhl nůž - a chtěl jednoho ze strážníků bodnout. Byl zpacifikován, dostal pouta - a putoval na policii.

zdroj:

prazsky.denik.cz | 27.3.2017 | Rubrika: Zločiny a soudy | Strana: 0 | autor: Milan Holakovský | Téma: Městská policie Praha

vyzadujivyzaduji

Zveřejněno: 28.03.2017 – OŘ MP Praha 4 Roman Žižka, ; Přečteno 195 x