IX. ročník soutěže Provozna Prahy 4

Městská část Praha 4 vyhlásila pod místostarosty starosty pro majetek a podporu podnikání Lukáše Zichy (STAN – Tučňák) již 9. ročník soutěže Provozovna Prahy 4. Zapojit se do této soutěže a nominovat své oblíbené favority může každý z Vás. Nominování mohou být fyzické nebo právnické osoby, které vlastní živnostenské oprávnění a mají provozovnu na území městské části Praha 4.

SEZNAM KATEGORIÍ

1. Pekárna
  2. Potraviny
  3. Restaurace
  4. Kavárna a cukrárna
  5. Řeznictví
  6. Rehabilitace a masáže
  7. Kadeřnictví a kosmetika
  8. Sportovní centra
  9. Kulturní zařízení
  10. Ostatní činnost (neuvedená v bodech 1 až 9)
  11. Podnikatel Prahy 4 (provozovna s největším počtem hlasů)

Hodnotícími kritérii je spokojenost s prodávanými výrobky nebo s poskytovanou službou, odbornost a ochota personálu, vyhovující provozní doba, vyřizování reklamací, vzhled provozovny nebo bezbariérový přístup do provozovny.

„Cílem celé soutěže je ukázat, že mezi námi jsou úspěšní a poctiví podnikatelé,“ dodává Lukáš Zicha.

NOMINACE / PŘIHLÁŠENÍ

Nejprve bude možno nominovat provozovny/podnikatele. Každá provozovna/podnikatel mohou být nominováni pouze jednou. Počet provozoven/podnikatelů, které jedna osoba může do soutěže přihlásit, není limitován. Provozovnu/podnikatele lze do soutěže přihlásit vložením názvu, adresy, kontaktu a krátkého textu se zdůvodněním přihlášení. Vyplnit bude také potřeba jméno, adresu bydliště a telefonní číslo osoby, která provozovnu do soutěže přihlásila.

Nominace je možné podávat od 1. 4. 2018 do 30. 6. 2018

HLASOVÁNÍ

Hlasovat v soutěži můžete pouze jedním způsobem, a to prostřednictvím webové aplikace - http://provozovna.praha4.cz. Pro každou provozovnu je možno z jedné IP adresy hlasovat pouze jednou. K tomuto kroku městská část přistoupila z důvodu falšování výsledků hlasování.

Hlasovat je možné od 5. 7. 2018 do 2. 9. 2018

Slavnostní vyhlášení proběhne v měsíci září / říjen 2018. S výsledkem soutěže budou výherci seznámeni dopisem a veřejnost prostřednictvím měsíčníku MČ Praha 4 Tučňák a také na našich webových stránkách www.praha4.cz.

IX. ročník soutěže Provozna Prahy 4

Zveřejněno: 12.04.2018 – tiskový referent Roman Rogner