Dočasné přerušení provozu tramvají v Bělehradské ulici

Z důvodu rekonstrukce tramvajové tratě, inženýrských sítí, vozovek a chodníků je až do středy 1. července 2015 přerušen provoz tramvají v Bělehradské ulici úseku I. P. Pavlova – Otakarova, a to v obou směrech. Dochází proto k dočasné změně tras tramvajových linek.
  • Linka číslo 4 bude ve směru od Kotlářky odkloněna ze zastávky Čechovo náměstí přes zastávku Bohemians na Náměstí Bratří Synků, kde bude ukončena (výstupní zastávka v ulici Na Zámecké, nástupní zastávka na náměstí Bratří Synků).

• Linka číslo 6 bude ve směru od Sídliště Barrandov odkloněna ze zastávky Divadlo Na Fidlovačce přes zastávky Otakarova a Koh-i-noor na Kubánské náměstí, kde bude ukončena.

• Linka číslo 11 bude ve směru od Spojovací zkrácena do zastávky I. P. Pavlova.

• Linka číslo 13 bude zrušena.

• Linka číslo 24 bude ve směru od Ortenova náměstí ze zastávky Divadlo Na Fidlovačce odkloněna přes zastávky Náměstí Bratří Synků a Michelská na Spořilov, kde bude ukončena.

• Linka číslo 56 bude v úseku Karlovo náměstí – Otakarova odkloněna přes zastávky Albertov a Svatoplukova.
Po dobu rekonstrukce je v denním provozu zavedena náhradní autobusová doprava X11 v traseOtakarova – Divadlo Na Fidlovačce – Pod Karlovem – Nuselské schody – Divadlo Na Fidlovačce – Otakarova.

Po skončení tohoto dopravního opatření bude výluka provozu tramvají pokračovat další etapou (přibližně do listopadu 2015), kdy bude provoz vyloučen v úseku Bruselská – Otakarova.

Více informací na webových stránkách Dopravního podniku hlavního města Prahy - www.dpp.cz.
Zveřejněno: 20.05.2015 – tiskový referent David Polák,