• Na veřejné fórum pro obyvatele Krče přišla radnice naslouchat

V prosluněné jídelně Základní školy U Krčského lesa se ve středu 27. dubna 2016 v podvečer uskutečnil další díl ze série setkávání komunálních politiků, odborníků, hostů a úředníků radnice Prahy 4 s obyvateli naší městské části v rámci místní Agendy 21. Místních pak dorazila zhruba stovka, což dalo více prostoru k probrání jednotlivých podnětů u některého z devíti stolů, které se tematicky dotýkaly radostí i starostí běžného života i vizí do budoucna.
  • Světový den zdraví lákal na zajímavé ukázky i informace

Ve třech sálech historické budovy Nuselské radnice proběhla 6. dubna 2016 interaktivní osvětová akce, kterou se čtvrtá městská část tradičně připojuje k podpoře Světového dne zdraví. Letos se nesla v duchu rizik a jejich prevence ve vztahu k životnímu stylu.
  • Na ZŠ Jižní IV proběhlo již čtvrté veřejné fórum

Městská část Praha 4 uspořádala již čtvrté veřejné fórum pro obyvatele Prahy 4, tentokrát zaměřeno na Spořilov. Fórum se uskutečnilo v úterý 12. ledna 2016 od 18.00 hodin na ZŠ Jižní IV. Akce proběhla v rámci místní Agendy 21. Obyvatelé měli možnost diskutovat, dávat své podněty a připomínky u deseti stolů.
  • Na Nuselské radnici proběhlo již třetí veřejné fórum

Městská část Praha 4 uspořádala již třetí veřejné fórum pro obyvatele Prahy 4, tentokrát zaměřeno na Nusle a jeho blízké okolí. Fórum se uskutečnilo ve čtvrtek 12. listopadu 2015 od 17.00 hodin ve velkém sále Nuselské radnice. Akce proběhla v rámci místní Agendy 21 a jako doprovodný program byla tombola.
  • V parku Na Pankráci proběhlo tradiční Rozloučení s létem 2015

Městská část Praha 4 uspořádala ve čtvrtek 8. října 2015 akci ROZLOUČENÍ S LÉTEM V PARKU NA PANKRÁCI. Pro všechny návštěvníky byl připraven bohatý program.
  • V rámci MA21 Praha 4 uspořádala DNY ZDRAVÍ!

Městská čásrt Praha 4 ve spolupráci s místní Agendou 21 uspořádala pro všechny občany Dny zdraví, které se konali v říjnu 2015 na Nuselské radnici. Návštěvníky čekali dva dny plné zajímavých přednášek, které se věnovali prevenci rakoviny tlustého střeva, výživě a psychohygieně. Dále si pak návštěvníci mohli nechat změřit krevní tlak, určit svou krevní skupinu nebo změřit krevní cukr.
  • Evropský týden mobility 2015 v Praze 4

Praha 4 podporuje veřejnou městskou dopravu i alternativy udržitelné mobility. Proto se také letos připojila k Evropskému týdnu mobility, jehož posláním je ovlivnit mobilitu a městskou dopravu, zlepšit zdraví a kvalitu života občanů. Akce na podporu Evropského týdne mobility se v Praze 4 uskutečnila v parku Na Pankráci.
  • Na ZŠ Jílovská proběhlo již druhé veřejné fórum

Městská část Praha 4 uspořádala již druhé veřejné fórum pro obyvatele Prahy 4, a to ze SÍDLIŠTĚ NOVODVORSKÁ a LHOTKY. Fórum se uskutečnilo ve středu 9. září 2015 od 18.00 hodin na ZŠ Jílovská. Akce proběhla v rámci místní Agendy 21. Jako doprovodný program byla tombola.
  • Anketa k dalšímu rozvoji Podolí

Koncem března měli obyvatelé Podolí možnost poprvé oslovit své zastupitele a úřadníky v rámci veřejné fóra místní Agendy 21. Výstupem z tohoto setkání jsou uvedení problémy, které naleznete na anketním lístku.
  • Na ZŠ Nedvědovo náměstí proběhlo první veřejné fórum

Městská část Praha 4 uspořádala první veřejné fórum pro obyvatele Prahy 4, zaměřeno na oblast Podolí. Fórum se uskutečnilo ve čtvrtek 26. března 2015 od 18.00 hodin na ZŠ Nedvědovo náměstí. Akce proběhla v rámci místní Agendy 21 a jako doprovodný program byla tombola.