APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství, se nově usadilo na Praze 4

RODIČE JSOU TU PRO DĚTI, PRO RODIČE JE TU APERIO

KDO JSME? Jsme nezisková organizace, která už 15 let podporuje rodiče a nastávající rodiče ve zvládání rodičovství, slaďování práce a rodiny a v náročných situacích, který rodičovství přináší. Nabízíme bezplatné webové, telefonické a osobní právní a psychologické poradenství, organizujeme kurzy pro nastávající rodiče a rodiče malých dětí, podáváme pomocnou ruku mámám a tátům, kteří zůstali s dětmi sami.

Co u nás rodiče najdou?

  • APERIO PORADNU - Potřebujete se zeptat, co je třeba k nástupu na mateřskou? Zaměstnavatel vám nechce prodloužit smlouvu? Nevíte, jak sdělit dětem, že se s partnerem/kou rozcházíte?  Nabízíme bezplatné osobní, telefonické a webové poradenství v oblasti pracovního práva, sociálně právní problematiky a rodinného práva i psychologie. Ptát se můžete přes web, telefon nebo si domluvit konzultaci.
  • NEBOJUJTE S ÚŘADY - Aby rodiče věděli, na co mají nárok, jak postupovat a co si připravit s sebou, když se chystají na úřady, vydáváme každý rok praktickou publikaci. Najdete v ní legislativu spojenou s rodičovstvím z oblasti pracovního, právně sociálního a rodinného práva.
  • PŘEDPORODNÍ KURZY - Záleží nám na dětech i rodičích. Naše kurzy jsou vedené zkušenými profesionály. Již 15 let u nás rodiče vyhledávají oblíbenou víkendovou přípravu na porod a rodičovství. Dozvíte se tady i leccos, co vám v porodnici neřeknou.
  • RODIČOVSKÉ KURZY - Ukážeme vám, jak na nošení dětí v šátku, uspávání, pomůžeme vám získat informace k očkování dětí, poradíme vám jak zvládat složitá rodičovská období. Vaše témata nás zajímají.
  • KURZY PRO SÓLO RODIČE - Od října otevíráme bezplatný kurz o výchově a komunikaci
  • CO DOKÁŽU SÁM - pro mámy a táty, co zůstali s dětmi sami. Přidejte se k nám!

Kde nás najdete? Nedaleko nám. Bratří Synků na adrese V Luhu 6, Praha 4 nebo na www.aperio.cz a fb, telefonická poradna - 774 722 153

Přijďte, zavolejte, navštivte nás – těšíme se na vás!

Zveřejněno: 06.10.2016 – tiskový referent David Polák
Vytisknout