26. 9. 2017 se již pošesté uskuteční „HABROVKA přátelská rodině“

„Čas prázdnin a dovolených utekl jako voda a je tu opět září.

MČ Praha 4 připravuje i ve 2. pololetí roku 2017 zajímavou nabídku aktivit pro seniory i rodiny a všichni už se těšíme na společná setkávání,“ říká Mgr. Iva Kotvová, zástupkyně starosty pro sociální oblast a rodinnou politiku.

Již 26. září od 14.00 do 17.00 hodin se v příjemném prostředí zahrady u kostela sv. Františka z Assisi, v ulici U Habrovky uskuteční zábavné odpoledne pro děti, rodiny i dříve narozené, „Habrovka přátelská rodině“.
„Přijďtesi užít krásnou atmosféru tohoto místa.

Pro děti zde bude opět zajištěn bohatý program - klaunské vystoupení, malování na obličej, skákací hrad, bublinová show, různé soutěže a další. Pro dospělé zde bude též k dispozici stan Hygienické stanice hlavního města Prahy, kde si budou moci, mimo jiné, nechat změří tlak či tělesný tuk.

K poslechu bude hrát živá hudba (skupina Nanovo) a k dispozici bude též malé občerstvení,“ srdečně zve Mgr. Iva Kotvová, zástupkyně starosty.

Habrovka 2017
Zveřejněno: 11.08.2017 – vedoucí oddělení PR Petra Handlová,